Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Gençlerle Bir Araya Geldi

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Gençlerle Bir Araya Geldi

Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Geyikçi, 5 yıllık başkanlık sürecinde yapılan çalışmaları ve gelecek dönem için projelerini anlatı.

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, gençlerle bir araya geldi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Geyikçi, 5 yıllık başkanlık sürecinde yapılan çalışmaları ve gelecek dönem için projelerini anlatı. Başkan Geyikçi'nin gençlerle bir araya geldiği etkinlikte başkan yardımcısı Sıdıka Gökyar Kızılca, meclis üyeleri, CHP Finike İlçe Başkanı Uygar Çarban ve eşi Kadriye Geyikçi de yer aldı

Şeffaf belediyecilik anlayışıyla herkese eşit hizmet ulaştırmayı amaçladığına değinen Başkan Geyikçi, "Sorumluluğu devraldığımızda mazot parasını bile ödeyememiş, borç içinde belediye ile karşılaştık. Sizlerin de desteğiyle borçları ödeyip güvenilir bir belediyecilik anlayışı benimsedik. Amacımız Finike'ye doğru hizmeti, temiz şekilde ulaştırabilmek. Bunun için atılacak her adımı atmaya hazırız" dedi.

Başkan Geyikçi, şunları söyledi:

"Siyasetçiler, attığı her adımda, yaptığı her yatırımda geleceği düşünmek zorunda. Hiçbir hırs uğruna Finike'nin doğal çehresinin bozulmasına müsaade edemeyiz. İlçemiz için gelecek hiçbir yatırıma karşı değiliz ancak bugün için çalışırken yarın yaşanabilir bir çevre bırakmayı göz ardı edemeyiz. Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız projelerde her zaman odak noktamız halkımıza fayda sağlarken doğayla uyumlu olabilmek."

Gençlerin hayatın her alanında söz sahibi olması gerektiğinin önemini vurgulayan Geyikçi, şöyle konuştu:

DHA

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Gençlerle Bir Araya Geldi

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Gençlerle Bir Araya Geldi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler