![Sevgi Atölyesi'nde Farkındalık Etkinliği](https://antalyahaber.tv/d/news/21392.jpg)
Sevgi Atölyesi'nde Farkındalık Etkinliği
ANTALYA Down Sendromlular ve Engelliler Derneği'nin özel bireyleri "Down Sendromlular Farkındalık Günü" etkinlikleri kapsamında bir araya geldi.
ANTALYA Down Sendromlular ve Engelliler Derneği'nin özel bireyleri "Down Sendromlular Farkındalık Günü" etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. Etkinliklere deprem bölgesinden gelen 6 özel birey ile aileleri de katıldı.
Sevgi Atölyesi'nin bahçesindeki farkındalık etkinliğinde konuşan Antalya Down Sendromlular ve Engelliler Derneği Başkanı Gülcan Ay, "Etkinliğimize deprem bölgesinden ilimize gelen misafir özel bireylerimizi de davet ettik, onları yalnız bırakmadık. Misafir ve derneğimizin üyesi bireylerimizi, ailelerini bir araya getirmek, tanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamak için bugün burada hep bir aradayız" dedi. Özel bireylere çeşitli hediyeler sundu, sevindirdi.
Önceki ve Sonraki Haberler
![Öyle Bir Yerde Evlilik Teklifi Etti Ki! Herkes Çok Şaşırdı](https://antalyahaber.tv/d/news/21390.jpg)
![Uyuşturucu Kullanan İranlı Hayata Gözlerini Yumdu](https://antalyahaber.tv/d/news/21395.jpg)
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.