Atso’dan Kişisel, Mesleki ve Kurumsal Gelişime Destek

Atso’dan Kişisel, Mesleki ve Kurumsal Gelişime Destek

ATSO Akademi, Haziran ayında düzenleyeceği eğitim programlarıyla, iş dünyasının yetkinliğini ve rekabet gücünü artıracak.

ATSO Akademi, Haziran ayında düzenleyeceği eğitim programlarıyla, iş dünyasının yetkinliğini ve rekabet gücünü artıracak.

İş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda, işletme sahipleri, yöneticileri, çalışanları ve girişimciler için eğitim programları hazırlayıp, bireylerin ve işletmelerin becerileri ile rekabet gücünü artırmayı hedefleyen Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Haziran ayında dokuz eğitim programını üyeleriyle buluşturuyor. Finans yönetiminden iş sağlığı ve güvenliğine, depo ve stok yönetiminden dron eğitimine kadar geniş bir yelpazede sunulacak eğitim programları, ATSO Akademi çatısı altında gerçekleşecek. Bilişim ve teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu'nun da sosyal medya yönetimi eğitimi ile yer alacağı eğitim programlarından isteyen herkes yararlanabilecek. Eğitimlere katılmak isteyenler www.atso.org.tr ana sayfasındaki ATSO Akademi ikonuna tıklayarak detaylı bilgi alarak, kayıt yaptırabilecek.

KATILIMCILARA PRATİK BİLGİLER

Eğitim programları ile iş dünyasının değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek, yeni teknoloji ve trendlere ilişkin yetkinlikleri kazandırmak istediklerini kaydeden ATSO Başkanı Ali Bahar, "İş dünyasına yönelik eğitim programlarımızla, çalışanların iş performansına katkı koymak, gereken bilgi ve beceriye erişimlerini kolaylaştırmak istiyoruz. İş dünyası hızla değişiyor, gelişiyor ve böyle bir ortamda çalışırken yenilikçi olmak büyük önem arz ediyor" dedi. Eğitimlerin, sektörün önde gelen uzmanları tarafından verildiğini ve katılımcılara pratik bilgiler, araçlar ve stratejiler sunduğunu dile getiren Başkan Bahar, "İşe yönelik eğitimler, yeni fikirleri keşfetme, değişikliklere uyum sağmala, yenilikçi çözümler üretme konusunda yardımcı olacaktır" şeklinde konuştu.

DİJİTAL DÜNYADA BAŞARI

Kişilerin ve işletmelerin dijital dünyada marka oluşturma, itibar yönetimi ve kişisel marka değerini artırma konularında bilgi ve beceri kazanmasını hedeflediklerini dile getiren Başkan Bahar, "Eğitim takvimimizi oluştururken özellikle dijital çağın gereksinimlerine uyum sağlamak ve dijital dünyada başarılı olmak için önemli bilgi ve becerilerin aktarılmasını istedik" diye konuştu. ATSO Akademi ile eğitimlere kolaylıkla ulaşılabileceğini kaydeden Başkan Bahar, "Katılımcıların kendi işletmelerinin finansal performansını analiz etmelerini sağlamak, iş sağlığı ve güvenliği konularında koruyucu önlemlere ilişkin bilgileri aktarmak, dijital pazarlama, sosyal medya, dron kullanımı gibi beceri kazandırmaya yönelik eğitimleri de takvimimize aldık" dedi.

DHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler