Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, ''Derdimiz Antalya'mıza Hizmettir''

Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, ''Derdimiz Antalya'mıza Hizmettir''

AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı belediye başkan aday adayları ile bir araya geldi.

Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizim derdimiz Antalya'mıza hizmettir. Antalya'mızı aynı zamanda diplomasinin de merkezi yapabilmek için ne kadar gayret sarf ettiğimizi, en çok da bunun merkezi olarak da Serik bölgesini tercih ettiğimizi sizler de biliyorsunuz. O nedenle Serik ve Antalya'mızın daha iyi hizmet alması ve Türkiye'nin vitrini olmasını istemek en doğal hakkımızdır" dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı belediye başkan aday adayları ile bir araya geldi. Daha sonra AK Parti Serik İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Çavuşoğlu, sonrasında ise STK başkanları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Mevlüt Çavuşoğlu'na AK Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet, Cumhur İttifakı Serik Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Veli Vural eşlik etti.

Mevlüt Çavuşoğlu, "Serik'te öncelikle Cumhur İttifakı aday adaylarıyla bir araya gelmek istedik. Daha sonra da her zaman olduğu gibi STK'larla bir araya gelerek hem seçimi değerlendirelim hem de Serik'imizin meselelerini değerlendirelim istedik. O yüzden bir kere daha çok teşekkür ediyorum. Bundan önce güzel bir toplantı yaptık. Her iki ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Her iki partiden de hem MHP'den, hem AK Parti'den çok kıymetli aday adaylarımız vardı. Bu parti için ve Cumhur İttifakı için demokratik bir süreçtir. Ve nihayetinde titiz çalışmalardan sonra adayımız Doç. Dr. Veli Vural hocamız oldu. Kendisini bir kere daha tebrik ediyorum. Ve adayımız hepimizin adayıdır. Arkasındayız beraberce çalışacağız. Seçimi kazanmak için tüm Serikli hemşehrilerimizden de destek isteyeceğiz" dedi.

'DERDİMİZ ANTALYA'MIZA HİZMETTİR'

Serik Belediye Başkanlığı için oy isterken Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de Hakan Tütüncü'ye destek istediklerini aktaran Mevlüt Çavuşoğlu, şöyle konuştu:

"Büyükşehir Belediyesi olarak son 5 yılda Serik ve Antalya'mıza herhangi bir hizmetin yapılmadığını sizler benden daha iyi biliyorsunuz. Serik ve özellikle turizm bölgelerinde bu daha da hissedildi. İnanın 7 yıldızlı otellerimiz var. Arkaya çıktığımız zaman her yer ne kadar kötü. Bunları görüyorsunuz. Burada derdimiz şu andaki Büyükşehir Belediye Başkanımızı kişisel olarak kötülemek değil. Benim de aile, ata dostumdur. Dostluk başkadır. Bizim derdimiz Antalya'mıza hizmettir. Antalya'mızı aynı zamanda diplomasinin de merkezi yapabilmek için ne kadar gayret sarf ettiğimizi, en çok da bunun merkezi olarak da Serik bölgesini tercih ettiğimizi sizler de biliyorsunuz. O nedenle Serik ve Antalya'mızın daha iyi hizmet alması ve Türkiye'nin vitrini olmasını istemek en doğal hakkımızdır. Hem burada yaşıyoruz hem de herkesi burada ağırlıyoruz. İşte 1-3 Mart tarihlerinde yine Antalya Diplomasi Forumu'nda 22 tane hükümet ve devlet alacağız. 60 civarında bakan geliyor. Bakan yardımcıları, uluslararası örgütlerin genel sekreterleri ve diğer üst düzey görevliler 80 civarında büyükelçi. Bunları saymıyorum yani. Liderler ağlıyoruz. Ama maalesef Antalya'mız şu andaki görünüm itibarıyla o şeyi son 5 senede yakalayamadı. O nedenle Hakan Tütüncü kardeşimize de Serikli hemşehrilerimizin de desteklerini istiyoruz."

DHA

Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, ''Derdimiz Antalya'mıza Hizmettir''

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler